به گزارش اخباربانک به نقل از روابط عمومی بیمه سرمد، مدیرعامل بانک صادرات ایران در بازدید از نحوه خدمات رسانی کارشناسان بیمه سرمد گفت: بیمه سرمد استحکام سازمانی خوبی دارد و باید ضمن افزایش سهم از بازار خود در صنعت بیمه، در اقتصاد داخلی و همچنین در سطح بین‌المللی بدرخشد.

ضیاء ایمانی،با بیان اینکه صنعت بیمه نیز مانند صنعت بانکداری با ریسک‌های متعددی مواجه است، گفت: به طور قطع، مدیران ارشد سرمد با حساسیتی که نسبت به این موضوع دارند، می‌توانند به بهترین نحو ریسک‌ها را مدیریت کنند که این موضوع مورد انتظار بانک صادرات ایران نیز هست.

در اولین روز پانزدهمین نمایشگاه صنعت مالی کشور(بورس،بانک،بیمه) ،مدیرعامل شرکت بیمه سرمد باحضور در غرفه بانک صادرات گفت:این شرکت یکی از شرکت‌های بیمه جوان فعال در صنعت بیمه کشور است که با حمایت بانک صادرات ایران به مشتریان و بیمه‌گذاران خود خدمات رسانی می کند.

بهشتی نژاد در دیدار مدیرعامل بانک صادرات ایران،به عملکرد مالی این شرکت در سال۱۴۰۱ اشاره کرد و اظهارداشت: این شرکت تا پایان سال گذشته (۱۴۰۱) با رشدی ۸۶درصدی بیش از ۲هزار و ۱۲۱ میلیارد تومان حق بیمه خالص تولید کرد و درآمد حق بیمه ناخالص بیمه سرمد تا پایان سال گذشته(۱۴۰۱) نسبت به سال قبل از آن با جهشی ۷۲ درصدی به بیش از ۲هزار و ۴۲۲ میلیارد تومان افزایش یافت.

لازم به ذکر‌است؛نمایشگاه صنعت مالی کشور از ۱۶لغایت۱۹خردادماه سال‌جاری در محل دائمی نمایشگاه بین المللی برگزار می شود.

​  

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *