صرافی ارزدیجیتال رمزینکس، ارزهای جدید خود را معرفی کرد. این ارزها شامل توکن‌های آرپانتورک (ARPA)، ریفاند کوین (Refund)، سینتتیکس (Synthetix)، باب (BOB) و دائو میکر(DAO Maker) هستند.

به گزارش روابط عمومی رمزینکس، این پنج ارز در نیمه خردادماه به رمزینکس اضافه شده‌اند و موضوعات مختلفی از جمله دیفای، میم‌کوین‌ها  را در بر می‌گیرند. در ادامه به معرفی این رمزارزها پرداخته شده است.

سینتتیکس(Synthetix)

 Synthetix یک پروتکل مالی غیرمتمرکز (DeFi) است که بر روی بلاکچین اتریوم ساخته شده است و ایجاد و تجارت دارایی‌های مصنوعی را امکان‌پذیر می‌کند. این دارایی‌های مصنوعی «Synths» نامیده می‌شوند و می‌توانند در صرافی Synthetix معامله شوند یا به عنوان وثیقه برای استقراض سایر ارزهای‌دیجیتال استفاده شوند. توکن Synthetix که با نام SNX نیز شناخته می‌شود، ارزدیجیتال بومی شبکه Synthetix است و برای کنترل پروتکل و ارائه وثیقه برای ایجاد دارایی‌های مصنوعی استفاده می‌شود. به طور کلی، این توکن نقش مهمی در اکوسیستم Synthetix ایفا می‌کند و عملکردهای وثیقه، حاکمیت و پاداش را برای کاربران پلتفرم فراهم می‌کند.

آرپانتورک (ARPA)

آرپاچین، یک شبکه محاسباتی حفظ حریم خصوصی مبتنی بر بلاکچین است که هدف آن فعال کردن اجرای قراردادهای هوشمند خصوصی و به اشتراک گذاری امن داده‌ها است. این پروژه به دنبال حل مسئله حریم خصوصی داده‌ها در عصر دیجیتال با ارائه بستری است که در آن اطلاعات حساس را می‌توان به طور ایمن پردازش و بدون خطر قرار گرفتن در معرض اشخاص غیرمجاز، به اشتراک گذاشت ARPA Chain . از فناوری‌های رمزنگاری پیشرفته مانند محاسبات چند جانبه (MPC) و محاسبات چند جانبه ایمن  (SMPC) برای انجام محاسبات پیچیده روی داده‌های رمزگذاری‌شده و در عین حال، حفظ حریم خصوصی طرف‌های درگیر استفاده می‌کند. این امکان به اشتراک گذاری امن و کارآمد، داده‌ها را بین چندین طرف بدون افشای هیچ گونه اطلاعات حساسی فراهم می‌کند. توکن آرپا (ARPA) ، ارز رمزنگاری شده بومی شبکه زنجیره ARPA است که برای سهام‌داری، هزینه‌های تراکنش و سایر عملکردهای حاکمیتی در اکوسیستم استفاده می‌شود.

ریفاند کوین (RefundCoin)

ریفاند‌کوین، یک میم‌کوین پرطرفدار در بازار است که پس از رشد انفجاری اخیرا خود بسیار محبوب شد. این توکن، بر روی شبکه اتریوم ساخته شده است. طبق وب‌سایت این توکن، توکن RFD و پروژه مرتبط با آن برای اهداف آموزشی، سرگرمی و تجربی در نظر گرفته شده‌اند.  RFD توسط Blur.Eth راه‌اندازی شده است، که یک نهنگ OG است و کیف پول او در سراسر توییتر به عنوان یک نهنگ برتر شناخته شده است.

دائو میکر(DAO Maker)

  DAO Maker یک پلتفرم مبتنی بر بلاکچین است که طیف گسترده‌ای از خدمات را برای استارتاپ‌ها و شرکت‌هایی که به دنبال جمع آوری سرمایه از طریق فروش توکن هستند، ارائه می‌دهد. توکن DAO Maker که با نام DAO نیز شناخته می‌شود، ارز رمزنگاری شده بومی پلتفرم DAO Maker است و برای تسهیل جمع‌آوری سرمایه، مدیریت و سایر عملکردها در اکوسیستم استفاده می‌شود. این توکن در رتبه 162 بازار قرار دارد و در رمزینکس بر روی شبکه اتریوم قابل انتقال است.

باب (BOB)

باب یک ربات هوش مصنوعی در توییتر است که نظر خود را درباره توییت منشن mention  شده می‌گوید. توکن باب که از روی میم‌کوین محبوب pepe ساخته شده است، یک توکن اتریومی و برای توسعه این ربات به وجود آمده است. این توکن پس از توجه ایلان ماسک به آن رشد قابل توجهی را تجربه کرد. همچنین صرافی باب سواپ نیز که یک صرافی غیرمتمرکز است، یکی دیگر از پلتفرم‌های وابسته به این هوش مصنوعی است.

راه پرداخت – رسانه فناوری‌های مالی ایران

​راه پرداخت Read More 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *