به گزارش پایگاه خبری اخباربانک به نقل از روابط‌ عمومی بانک صادرات ایران، منصور شیخ‌الاسلامی در این گفتگو با اعلام این خبر افزود: با ارتقای زیرساخت‌های بانکداری نوین در بانک صادرات ایران، صاحبان کسب و کار می‌توانند ضمن فروش اینترنتی، فروش اعتباری نیز داشته باشند که کمک بزرگی به مردم و دستگاه‌ها و سازمان‌ها در این زمینه خواهد کرد.

وی گفت: بانک صادرات ایران با توجه به ظرفیت‌ها و قابلیت‌های گسترده خود در حوزه پولی و مالی و زیرمجموعه‌هایی قدرتمند در بخش‌های بازار پول و سرمایه در این نمایشگاه برای پاسخ‌گویی به همه آحاد مردم و سازمان‌هایی که نیاز به تامین مالی دارند، حاضر شده است.

شیخ‌الاسلامی تاکید کرد: بانک صادرات ایران با استفاده از ظرفیت‌های شرکت‌های تابعه در زمینه بیمه، صرافی، واسپاری و لیزینگ، تامین سرمایه و همچنین بزرگترین شبکه شعب خارج از کشور، بستری برای ارائه انواع خدمات به بخش های تولیدی، صنعتی، تجاری و خدماتی ایجاد کرده است.

وی همچنین با برشمردن مزایای ارائه چکنو به عنوان نخستین چک امن دیجیتال نظام بانکی کشور توسط بانک صادرات ایران، از صدور بیش از ۲۲۶ هزار برگ چکنو توسط مشتریان بانک در بستر همراه بانک طی شش ماه از آغاز راه‌اندازی آن خبرداد و افزود: بیش از ۳۵ هزار فقره از این چکنوهای صادرشده، در بستری امن و با بالاترین دقت و سرعت کاریابی و پرداخت شده است.
 

​  

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *