همایش سالانه نمایندگی‌ها و شعب تاپ ویژه مدیران عامل نمایندگی‌ها و مدیران شعب تاپ با حضور مدیرعامل و رئیس هیئت‌مدیره، معاونان، مدیران و رؤسای شرکت تاپ در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه، ۱۷ و ۱۸ خردادماه 1402 برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی شرکت تجارت الکترونیک پارسیان (تاپ)، در این همایش که باهدف هم‌اندیشی با نمایندگی‌ها و شعب تاپ در راستای ارتقای سازمان و هم‌افزایی بیشتر در حوزه‌های مختلف اعم از توسعه بازار، پشتیبانی و… برگزار شد، قریب به ۵۰ نمایندگی و شعبه تاپ از سراسر کشور حضور داشتند.

در ابتدای مراسم، مهندس هادی، مدیرعامل تجارت الکترونیک پارسیان و دکتر خداکرمی، رئیس هیئت‌مدیره تاپ به ایراد سخنرانی پرداختند و در ادامه مهندس شیخ، معاون طرح و برنامه تاپ، ضمن مروری بر آخرین دستاوردهای شرکت، طرح‌ها و برنامه‌های جاری و آتی تجارت الکترونیک پارسیان را معرفی کردند.

در ادامه پس از سخنرانی دکتر پارسا فرد، مدیر بازاریابی بانک پارسیان و کارگاه آموزشی توسط دکتر شهباز مرادی، جلسات هم‌اندیشی و پرسش‌وپاسخ با حضور معاونان و مدیران و رؤسای برگزار شد.

همایش نمایندگی‌ها و شعب تاپ که با حضور مدیران نمایندگی‌ها و شعب تاپ از سراسر کشور و مدیرعامل و معاونان و مدیران تاپ طی دو روز برگزار شده بود در روز پنج‌شنبه ۱۸ خرداد پس از برگزاری مراسم اختتامیه و تقدیر از مدیران نمایندگی‌ها و  شعب، پایان یافت.

راه پرداخت – رسانه فناوری‌های مالی ایران

​راه پرداخت Read More 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *