معاون اول رئیس جمهور تکلیف سازمان هدفمندی یارانه‌ها نسبت به واریز مبالغ یارانه کمک معیشتی مشمولین طرح به حساب بانکی شرکت خدمات فناوری رفاه ایرانیان را ابلاغ کرد. براین اساس وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی مکلف است ماهانه نتایج حاصل از هزینه کرد مبالغ یارانه کمک معیشتی طرح را که توسط سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها برای خرید مشمولین از طریق کالا برگ الکترونیک به حساب مذکور واریز شده به همراه اطلاعات هویتی مشمولین طرح و جزییات واریز و خرید آنان را به صورت مکتوب به سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها ارسال کند.

به گزارش تسنیم، هیئت وزیران در جلسه دهم خرداد سال جاری به پیشنهاد سازمان برنامه بودجه کشور وزارت امور اقتصادی و دارایی و وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و به استناد اصل یک‌صد و سی و هشتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و در اجرای بند (ی) تبصره (۱۴) ماده‌واحده قانون بودجه سال ۱۴۰۲ کل کشور را تصویب کردند. براین‌اساس، سازمان برنامه‌وبودجه کشور یا همان سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها مکلف است مبالغ یارانه کمک معیشتی مشمولین طرح را در موعد مقرر حسب پیشرفت به‌حساب بانکی معرفی شده شرکت مجری طرح شرکت خدمات فناوری رفاه ایرانیان (فارا) وابسته به وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی واریز از سویی دیگر هم وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مکلف است فهرست مشمولین طرح را در موعد مقرر و به صورت مکتوب به سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها ارسال کند.

همچنین این وزارت‌خانه مکلف است در راستای اجرای این مصوبه، ماهانه نتایج حاصل از هزینه‌کرد مبالغ یارانه کمک معیشتی طرح را که توسط سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها برای خرید مشمولین از طریق کالابرگ الکترونیک به‌حساب مذکور واریز و به همراه اطلاعات هویتی مشمولین طرح و جزئیات واریز و خرید آنان را به‌صورت مکتوب به سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها ارسال کند.

راه پرداخت – رسانه فناوری‌های مالی ایران

​راه پرداخت Read More 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *