گروه اندیشه نگار پارس با حضور در بیست‌وششمین نمایشگاه الکامپ، آخرین محصولات خود را در حوزه پردازشی و ذخیره‌سازی در سه لایه  Midrange ،Entry level ،Enterprise ارائه و معرفی خواهد کرد. علاوه بر این محصولاتی خاص در حوزه های پردازشی، امنیت زیرساخت IT، پرداخت و زیرساخت مراکزداده رونمایی خواهد شد.

محصولات منحصربفردی نظیر سرور قدرتمند بومی سازی شده با نام تجاری سهند، پوزهای اندرویدی و کش‌لس‌هایی با قابلیت استفاده به عنوان پوز فروشگاهی،Attack simulator در حوزه امنیت سایبری، سامانه جدید هوشمند سوخت، سامانه مالیات بر ارزش افزوده و نرم افزار مدیریت هوشمند زیرساخت مراکزداده در غرفه این شرکت به بازدیدکنندگان معرفی خواهد شد.

غرفه گروه اندیشه نگار پارس در بیست و ششمین نمایشگاه الکامپ (الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک) در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، در سالن ۳۸ غرفه ۸۴۰ (غرفه گروه اندیشه نگار پارس) از تاریخ  ۴ الی ۷ تیر پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.

نمایشگاه الکامپ بزرگ‌ترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور است که همه‌ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست‌اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای صنعت الکترونیک و کامپیوتر اعم از سخت‌افزار و نرم‌افزار به علاقه‌مندان عرضه خواهد شد. لازم به ذکر است در برگزاری نمایشگاه الکامپ به دلیل کرونا چند سال وقفه افتاده بود.

راه پرداخت – رسانه فناوری‌های مالی ایران

​راه پرداخت Read More 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *