شرکت پرداخت الکترونیک طلوع

شرکت پرداخت الکترونیک طلوع (رشد پایدار مهر) (سهامی خاص) در سال 1394 در شهر تهران با شماره ثبت 483586 و شناسه ملی 14005456042 ثبت شده و فعالیت خود را در حوزه صنعت پرداخت شروع نموده است. این شرکت در حوزه­ های تخصصی پرداخت و دانش­ بنیان در روش های نوین پرداخت و ارائه فناوریهای جدید مالی به مشتریان فعالیت دارد. ارائه دستگاههای کارتخوان فروشگاهی و درگاههای پرداخت اینترنتی و موبایلی از اهم فعالیتها و خدمات ماست.

برنامه­ های کلیدی این شرکت برای تحقق اهداف خود، بهینه­ سازی سبد روشهای پرداخت، شناسایی فرصت­های سرمایه­ گذاری، مشارکت در ابزارهای نوین پرداخت، ایجاد زمینه لازم برای تولید شیوه های نوین پرداخت، افزایش سهم در بازارهای داخلی و خارجی و با تکیه بر تعامل هرچه بهتر با هسته­ های نوآور و شرکت­های همکار و مراکز تحقیقاتی با تأکید بر ایجاد تنوع در شیوه ها و ابزارهای پرداخت و بهره­ گیری از روش­های نوین پرداخت است.

شایان ذکر است بهره­ برداری از ظرفیت­ های اقتصادی و حجم تراکنش ها در کشور در کنار توانمندی­ های دانشی و فنی کشور به همراه زمینه­ سازی برای توسعه امکانات پرداخت در عرصه بین­ المللی و ایجاد امکانات پرداخت آن لاین برای مشتریان خارجی برای تولیدکنندگان کالا و خدمات در داخل کشور و همچنین ایجاد امکان پرداخت برای مشتریان داخلی جهت خرید کالا و خدمات از خارج از کشور در دستور کار شرکت قرار دارد.

اعضای هیات مدیره

چارت سازمانی

چارت سازمانی شرکت پرداخت الکترونیک طلوع