به گزارش اخباربانک به نقل از روابط‌عمومی بانک سینا، غلامرضا فتحعلی در جمع رؤسای شعب منطقه گیلان، معاونان و مدیران این بانک، حرکت در مسیر بانکداری دیجیتال را ضامن ارتقای سودآوری بانک دانست و افزود: بانک سینا از طریق توسعه مدل‌های کسب‌وکار با بازدهی بالا به دنبال افزایش درآمدها و سودآوری مطلوب برای ذینفعان است.

وی ادامه داد: با برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته در خصوص اجرای طرح راهبردی کسب‌وکار، ضمن تغییر در جریان‌های درآمدی و حرکت به سمت افزایش سهم درآمدهای غیر مشاع، سودآوری بانک به‌صورت چشمگیری افزایش خواهد یافت.

مدیرعامل بانک سینا با تبیین ابعاد مختلف طرح راهبردی کسب‌وکار، خاطرنشان ساخت: در این طرح، توسعه بانکداری دیجیتال به عنوان یکی از راهبردهای اصلی بانک سینا پیش‌بینی شده است.

وی افزود: در حوزه بانکداری دیجیتال از طریق طراحی پلتفرم‌های برگرفته از تحلیل تجربه مشتریان، به منظور سفارشی‌سازی خدمات، به دنبال ارائه بسته‌های جذاب در این قالب هستیم تا بتوانیم تمام خدمات مورد نیاز مشتری را در بستر دیجیتال ارائه کنیم.

فتحعلی با تأکید بر ضرورت ارتقای دانش مالی و اقتصادی همکاران در بخش‌های مختلف بانک، اذعان داشت: برای حصول نتایج مطلوب از اجرای طرح راهبردی کسب‌و کار، چاره‌ای جز تجهیز کارکنان به دانش روز در حوزه‌های مالی و اقتصادی وجود ندارد و در این راستا پیش‌بینی آموزش‌های لازم به عمل آمده است.

مدیرعامل بانک سینا در ادامه به تشریح شاخص‌های عملکردی این بانک در سال گذشته پرداخت و بر لزوم تقویت نقاط قابل بهبود در سال جاری تأکید کرد.

گفتنی است مدیرعامل بانک سینا به همراه اعضای هیئت‌عامل در این سفر، از شعب مختلف منطقه گیلان بازدید کردند و ضمن بررسی وضعیت عملکردی شعب این منطقه، از نزدیک با همکاران به گفت‌وگو پرداختند.

​  

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *