چه زمانی به تغییر زبان کارت خوان نیاز است و چگونه این کار انجام می شود؟ آیا نیاز است که پذیرندگان با تغییر زبان دستگاه کارتخوان آشنا باشند؟ در این صفحه هر آنچه را که نیاز است درباره تغییر زبان کارت خوان بدانید، مطالعه خواهید کرد.

پس اگر دستگاه کارتخوان شما نیاز به تغییر زبان دارد، در این مطلب همراه ما باشید و تا انتهای مطلب را مطالعه نمایید.

تغییر زبان کارت خوان

قبل از هرچیز باید بدانید که دستگاه کارتخوانی که به پذیرندگان ارائه می شود، دارای برنامه هایی به زبان فارسی بوده و هرگز نیازی به تغییر زبان نخواهد داشت. بنابراین نیازی نیست که برای تغییر زبان آن اقدامی انجام دهید.

اما این سوال در ذهن پذیرندگان ایجاد می شود که در صورت مشاهده عبارات انگلیسی بر روی دستگاه چگونه آن را به زبان فارسی بازگردانند.

چگونه زبان کارتخوان را فارسی کنیم؟

همان طور که توضیح دادیم زبان کارتخوانی که به شما تحویل داده شده، فارسی می باشد. اما در صورتی که به دلایل مختلف، دستگاه دچار خطایی مثل ارور تمپر شده است، این ارور به زبان انگلیسی و یا چینی نمایش داده می شود.

پس به یاد داشته باشید با رفع این خطا، منوی کارتخوان و تنظیمات دستگاه کارت خوان که به زبان فارسی است، نمایش داده خواهد شد و نیازی به تغییر تنظیمات برای تغییر زبان نیست.

بنابراین برای تغییر زبان دستگاه کارتخوان از چینی به فارسی و تغییر زبان دستگاه کارتخوان از انگلیسی به فارسی کافی است ارور تمپر آن را که بر روی صفحه نمایش به زبان چینی یا انگلیسی نوشته شده است، رفع نمایید.

تغییر زبان کارتخوان در دستگاه های مختلف

تغییر زبان دستگاه کارتخوان S80، تغییر زبان دستگاه کارتخوان g3، تغییر زبان دستگاه کارتخوان S90 و یا هر مدل کارتخوان دیگر مشابه یکدیگر بوده و تنها با رفع خطای تمپر، انجام می شود.

در مطالب قبلی درباره رفع تمپر کارتخوان های مختلف توضیح داده ایم که می توانید با مشاهده این ارور در صفحه نمایش دستگاه پوز، از این مطلب برای حل آن استفاده نمایید.

آیا شما تاکنون با این ارور ها که به زبان انگلیسی و یا چینی بر روی صفحه نمایش، نشان داده می شوند، مواجه شده اید؟ چنانچه از این پس عبارت انگلیسی بر روی کارتخوان مشاهده کردید، می توانید به راحتی و با برطرف کردن خطای تمپر، منوی فارسی و تنظیمات فارسی دستگاه را بازگردانید.

با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

02191070171

مطالب مفید و آموزشی مرتبط با دستگاه های کارتخوان POS

ش

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *